Nicolle6543

Mozem este zachranit svoj ucet na fabooku?

Už asi dva týždne bijujem s mojim účtom na FB. Naposledy keď som bola prihlásená som si preventívne aktualizovala svoje heslo. Nove heslo som si nezapamatala (resp. som si ho zapamatala zle). Mail, ktorým sa prihlasujem k môjmu účtu mi tiež moc nepomohol lebo som ho dlho nepoužívala a heslo k nemu neviem … je to beznádejné alebo mi vie niekto poradiť? Ďakujem :)

Odpovědi
JájsemRaibek

Co zkusit nejdřív odemknout účet na emailu? Nevím jaký email máš, ale např. na seznamu je kontrolní otázka a tu by sis mohla pamatovat.
Po odemčení emailu už normálně na fb a heslo do mejlu.

anonym

viz obr. http://2i.cz/3c3b4963­b0, klikni na obr. abys jej viděla celý