RomCiatkO

Môžem byť tehotná? menštruáciu som mala len jeden deň 30.7, a posledný pohlavný styk 20.7. Môže to byť dôvod aby som bol

Môžem byť tehotná? menštruáciu som mala len jeden deň 30.7, a posledný pohlavný styk 20.7. Môže to byť dôvod aby som bola tehotná? Poraďte prosím, som z toho zúfalá.

Nejlepší odpověď
terry

Môžeš.
Ale také nemusíš.
A to, že jsi měla pohlavný styk 20.7. může být rozhodně důvod, že ano.

Další odpovědi
Deli

Kup si v lékárně těhotenský test, stojí do 50 Kč a za pár minut víš co a jak.