mosoj

Mozeček menší a menší .......

http://www.stre­am.cz/video/665957-otresne-mel-by-ale-videt-kazdy-kdo-na-silnici-riskuje

Nejlepší odpověď
kropitko

Fuj se mi z toho udělalo špatně, nedokážu si představit co to udělalo s tím řidičem kamionu, hned jsem si vzpomněla na manžela,,to by jen tak nerozchodil, je mi toho řidiče líto,,

Další odpovědi
anonym

Přesně v duchu kampaně „Nemyslíš, zaplatíš!“
(A následné reakce – „To se přece mně stát nemůže!“)

briketka10

taky jsem viděla takovou příšernou nehodu bylo to v obrovském slejváku na cestě do Německa a kámoška už nechtěla řídit, bála se jet v noci, museli jsme všichni přespat v Motelu a ráno pokračovat..

Heřman

To bylo husté dost mě to připomenulo smrt mého (vlastního) táty a tak nějak.

MacChill

tady šlo spíš o smůlu na silnici riskujeme všichni a stačí jen nepatrně horší rozhodnutí a je to v háji

akvidzerp

tohle mi nepřijde jako otázka : Mozeček menší a menší .......

mosoj

kropítko : přeji manželovi mnoho dalších km bez podobných setkání !!! Najet v takové rychlosti na břečku na středu ???? co se dá na to říct .

kropitko

No jak jsem na to koukala, tak mi přišlo, jak kdyby usnul, to snad nemůže jinak nikdo udělat. Já když je takové počasí, tak jedu o to opatrněji, tak snad o nepozornost jít nemohlo. Ale fakt hnus. Jinak díky, někdy mám o něj strach, když to člověk vidí, co se na těch silnicích děje,,,

mosoj

Ale udělá. Udělají horší věci. Auto měl nějaké SUV tak si myslel že je foŕt !!!

kropitko

No to jo, tak v tom případě je to u mně úplnej blbec,, 🙂