zbyndo

Može mať človek nejake odpudzujuce latky v sebe proti komarom?

Ked ich je velke množstvo,vsetci okolo mna sa im nevedia ubranit,čuduju sa,ze na mna nejdu

Nejlepší odpověď
Drap

Je to tak téměř u každého hmyzu. Každý člověk je zkrátka nějakým způsobem jiný. často to bývá třeba po některých druzích léků.. Každý těm potvorám zkrátka voní jinak.

Další odpovědi
ivzez

Nevím, také by mne zajímalo, čím to je,
že na někoho „komáři nejdou“.

jirka F

Od komára pisklavého(obecný druh).Naštěstí ne z tropů.

jirka F

To nevím ale já už mám 13 štípanců během dvou dnů.Ale slyšel jsem že prý pomáhá ocet.Repelentem se na noc nemá cenu mazat setře se to.