Avatar uživatele
taxio

Motorka pro začátečníky? Jaká?

Chci si koupit motorku ale nevím jakou, nejlépe něco pro začáteční. Protože jsem začáteční. No měl jsem minicros bez převodovky, ale ten jel max. 25 km/h. přemýšlel jsem o Yamaha virago 125ccm. nechci totiž nějakou 50 ccm. chci s tím jezdit na silnici, kde je povolená rychlost 120 km/h. Nechci jezdit rychle, ale je to tam povolené tak tam všichni jezdí jak (s prominutím) blbý, nechci aby mě někdo nabral ze zadu. Prosím poraďte, jsem ochotný dat max. 30 000 kč. předem díky za odpověď
Doplňuji:
Ta silnice je z Plzně do dolních lukavic.

Upravil/a: taxio

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mojitek před 4398 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mojitek

malý Virago je dobrá motorka,je to dvouvál do V,není moc rychlá(těch 120 s ní neuděláš),ale co se týče zpracování-je ok.Dobrá je i endurko DR 125 (4takt,1válec)od Suzuki,pak ještě GN 125 od Suzuki,malej šopřík.Jinak kde je povolená rychlost 120km/h?S tím nabráním zezadu tě chápu,taky jsem to před xx lety řešil-není to bezpečný když tě každej druhej předjíždí..lepší je udržovat s ostatními tempo a je klid

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
SINGO

Také jsem byl začátečník, mám Hondu cbr 125 repsol. Stála 35 000,–. Jezdí perfektně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BurTon

Honda Varadero 125… Pěkná cestovní motorka s dostatečným výkonem a pohodlím. Na internetu jí seženeš za pěkný peníze.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava