Vitta

Motorka 25kW technická – škrtící sada

Dobrý den, mám dotaz ohledně technické motorek. Mám řidičák A do 25kW a chěla bych si koupit 600 která má v TP 25 kW, jinak je neškrcená. Otázka zní: Když s touto motorkou pojedu na technickou, budou se zajímat o škrtící sadu? Když ji na motorce nebudu mít, nedají mi technickou? Mám jí tam pak před technickou nechat raději dát? A co policajti, znají až tak motorky nebo jen zkouknou techničák a řídičák, sedí jim že to můžu řídit a technicky to neřeší…? Poraďte prosím, nerada bych se uvrtala do problémů. Děkuji

Odpovědi
mojitek

Dobry den
Bezne silnicni kontroly bych se nebal,ale na technicke byste mohla mit problem a je lepsi si na ni masinu priskrtit.Nekde to kontroluji a nekde ne