bigbít

Motoristé sledujete Top Gear?

Berete tento pořad, jako užitečný při výběru auta, nebo pouze, jako pořad na zábavu?

Nejlepší odpověď
panenka

Ano sleduji ho každé odpoledne tento pořad beru jako užitečný pro motoristy.Sleduji i jiné např: Autosalon,Auto moto revue

Další odpovědi
mojitek

obcas na to narazim na kabelovce.jinak na Youtube je toho spousta,a je to moc dobry porad.Dobra kamera,dobra rezie..atd proste super