mikik

Motocykl do 50 ccm?

Dobrý den.Chtěl bych si pořídit motocykl aby jel 80 km za hodinu.Poraďte mi prosím který motocykl do 50 ccm tuto rychlost zvládne?

Nejlepší odpověď
Alesh

Problém je v tom, že výrobci budou veškerou sériovou produkci dělat tak, aby se „vešli“ do určité skupiny řidičského oprávnění. V případě 50 ccm motocyklů je druhým kritériem konstrukční rychlost 45 km/hod. Zpravidla to budou dnes již řešit omezovačem, zkrátka to nějak výkonově zaškrtí. Čili jako jedinou šanci vidím, koupit nějakou mašinu a nechat ji „výkonově otevřít“, ale samozřejmě u odborníků.