Avatar uživatele
Lilinka B

Motivace k hubnutí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, gagaga před 3734 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

O číslo menší oblečení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanny 2

Chci zhubnout hlavně kvůli sobě,abych se cítila dobře a zvýšila si sebevědomí,pak kvůli jiným holkám,aby mi záviděly,že vypadám dobře a taky kvůli klukovi který se mi líbí a chci se líbit také já jemu!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
zistan

Lepší pocit, hybnost, zdravý. Nestačí jen dieta taky sport. Jinak bude jojo efekt, uvaž potřebu. Anorektiček je už dost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dej si na ledničku fotku, kde jsi nejhubenější a fotku, kde máš kil nejvíce. Ale dobře zvaž, jestli potřebuješ hubnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Budeš krásnější, zdravější, posílíš vůli a ušetříš na jídle … Nejlépe zhubneš tak že nebudeš jíst hlavně tuky,cukry (ovoce,pečivo,slad­ké nápoje) naopak by jsi měla jíst zeleninu a bílkoviny (maso,vajíčka atd) :) nejlépe se hubne běžnou domácí prací tak toho využij ;) .. ale i chůzí nebo sexem :) Až po 3 dnech nebudeš mít sílu něco dělat tak si dopřej třeba i trošku těch cukru nebo toho tuku na doplnění energie a zrychlení metabolismu ale nezapomeň že další 3 dny nesmíš zase jíst energetické suroviny aby jsi nepřibrala .. a tahle to opakuj dokud nezhubneš kolik chceš ale nemysli si že až přestaneš že zase nenabereš .. možná si uvědomíš že je opravdu dobré pořád něco dělat a neutrácet za nepotřebné jídlo .. časem se nebudeš přemlouvat a zvykneš si a budeš ráda ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jareknovak4

Nová láska. 😁
Ale pozor vždy hubni tak, abys neuškodila svému tělu! Já si raději nechal poradit od profíků ( http://www.zjis­tijakzhubnout­.cz/ ) a kila jdou pomalu dolů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

No, já osobně ti doporučuju proteinovou dietu. Ta je super, ta vážně funguje…

před 1543 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Tak jo, holky… Hodně jsem se dívala, co by šlo a co ne a nakonec jsem se rozhodla pro mixslim.cz. Je někdo, kdo tuto dietku držel?

před 1581 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Za mě bych do poradny nešla a to z jednoho prostého důvodu – jde o to, že v rámci poradny bohužel platíte i za služby té poradkyně, což je podle mě úplně zbytečný. Já třeba držím proteinovou dietu Prodietix a jsem právě hozně spokojená s celou službou, protože platím opravdu jen za dietu. Jinak poradenství probíhá online a to hned.

před 1602 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Po mých několika neúspěšných pokusech jediné, co mi pomohlo, byla proteinová dieta. Držela https://www.pro­dietix.cz. Jinak je to dieta, v rámci které máš pravidelný příjem jídla a musím říct, že teda chutného jídla. Cítila jsem se nasycená, žádný pocit hladu.

před 1662 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
XenieRo

Milí, tak nějak si vás dovolím požádat o info co a jak ve vazbě na hubnutí. Jak jste na tom s hubnutím? Jde vám to? A jak hubnete? Máte osvědčené metody? Tak nějak se mi nedaří sundat poporodní kila :/ Takže budu ráda za jakoukoli radu nebo podporu…

před 2026 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, tak já osobně jsem s hubnutím docela bojovala. Docela dost, docela neúspěšně a docela dlouho. Jediné, co mi pomohlo, byla proteinová dieta. Ze začátku jsem si na ni musela zvyknout, ale díky tomu, že jídla jsou chutná a mnohdy i atraktivní, tak jsem si zvykla rychle a stejně rychle šla kila dolu. Jo, jinak jsem držela https://www.pro­dietix.cz.

před 1996 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Sonko, musím říct, že já nad tím Prodietixem taky uvažuju a to docela dost. Chci se tě ale zeptat, jak to vidíš, myslíš, že je vhodné začínat teď před Vánoci? A pak taky – jak tělo reaguje na změnu stravy?

před 1966 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek