Pavel1212

Moštárny v Česku

Nevíte, kde se v ČR nacházejí moštárny – nejlépe v Moravskoslezském kraji? Máme hodně jablek, a tak bychom chtěli alespoň z části udělat mošty… Dík za odpovědi :)

Nejlepší odpověď
Drap

Provozují je většinou svazy zahrádkářu, poptat se ve svém okolí. Většinou na internetu ani nebývají. U nás je moštárna , taky zahrádkářů. Pro členy 1l za 1 Kč, pro nečleny 1 l za 3 kč.Kromě toho o kousek dál je soukromá moštárna s cenou 2,50 za litr

Další odpovědi
hanulka11

zde snad najdeš co potřebuješ
http://www.go­ogle.cz/search?q=mo%C5%A­1t%C3%A1rny+mo­ravskoslezsk%C3%BD+kra­j&rls=com.micro­soft:cs:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7AD­RA_cs&redir_es­c=&ei=jwJ2TsrTFf­P04QSWooC1DQ