daran

morčea samota

Myslíte si,jestli by mu vadilo být doma sám , když jsem ve škole od 7-cca 14 hod.?

Nejlepší odpověď
anonym

Morče vydrží, co by nevydrželo! Když se mu budeš věnovat po příchodu domů nebude to problém. Samozřejmě by bylo lepší kdyby mělo morčátko vlastní společnost, protože se jedná o společenská zvířata. Kdybys chovala např.dvě samičky spolu, byla by spokojenost pro morčata a ty bys měla lepší pocit, že nim není smutno a nenudí se.
Tady jsem našla pěkný článeček:
http://www.1ted­dy.cz/post/chov-morcat-novy-obsahly-clanek-o-morcatech-12/