Avatar uživatele
Pudlík

Morče na WC?

Dobrý den, myslíte si, že je možné naučit morče chodit na jedno místo, nebo alespoň ten počet míst snížit? jak?
Doplňuji:
Třeba do rohu v keci dřív to ta dělalo, ale ted´ se roztahuje.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 4317 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zmenšením plochy, po které se morče pohybuje, se automaticky zmenší i plocha na které se morče vyprazdňuje.
Doplňuji:
Podívej se, já ti to říkam jak to je. Čistě matematicky, máš morče o rozměrech 15×10 cm, který ti zakadí plochu o rozměrech 900cm2. Můj způsob řeší tvůj problém.

Všimni si že po zmenšení prostoru určeného k pohybu morčete se zmenší i plocha zakadění > http://img.pic­tureup.cz/24062012­/d4129735b45861e73729437­9b8f31852fbbbbf7a­.jpg

Upravil/a: bolak

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?barnajka Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Moji známí chovali morče navolno v bytě a chodilo jim na kočičí toaletu.Asi se tedy čistotě naučit dá.Z malého prostoru k „bydlení“ kde mělo i záchůdek postupně zvětšovali prostor volnosti-výběhu a toaleta musela být vždy na dohled a v dosahu.Když už morče bezpečně zvládalo čistotu v jedné místnost,otevřeli dveře do druhé a záchůdek přistrčili do rohu bližšího dveřím.Prostě bude to chtít určité úsilí z vaší i morčecí strany a hodně trpělivosti ze strany vaší.A stejně si myslím,že některá morčata mají na určité věci větší talent a jiné méně…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kajda45

Morče je „naučené“ chodit do rohu. když tam má hodně mokro, jde do dalšího. A až je mokro ve všech rozích, chodí doprostřed. Bude chodit zase do rohů, když se mu vymění podestýlka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kric.ouwner

Hlodavci co mám s nimi zkušenosti já chodili vždy na jedno místo ( nepočítám bobky ty jsou často i někde jinde ) , ale jinak by to bylo jen v případě že by si měnila jen tu část se záchodem tím pak dává najevo hlodavec ať to vyměníš celé ..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek