Andy.vlk

Morče je agresivní k druhému morčeti

Takže mému morčátku se narodili mimi. Když se jí narodili byla u ní ještě jedna samička. Celou dobu spolu vycházeli dobře. Druhou samičku jsem asi po týdnu dali k samečkovi, aby zabřezla. Kdž jsme jí potom vrátili zpět k té druhé samičce co už mladé měla tak se k ní chovala agresivě a to i když jí ani malým ta druhá nic nedělala, proto jsem jí dala zpátky k samečkovi a asi za týden jsem to zkusila znovu, ale marně. Myslím, že to bylo tím, že měla maminka o svá mláďata strach. Ale proč, když před tím spolu vycházeli normálně?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pokud se narodí mladé má se matka s mláďaty dát vždy zvlášť ,to jak se chovala je přirozený mateřský pud- chrání svá mláďata.