Nikča

Morava (Zlín, Olomouc, Přerov atp.) → Varšava ?

Potřebuju zpáteční jízdenku do Varšavy za nějakou rozumnou cenu zhruba v polovině dubna. Máte někdo nějaké zkušenosti? Děkuji!

Odpovědi
quentos

O mezinárodních jízdenkách poskytnou info na pokladně ČD. Já jsem jel s ČD do Varšavy jen z Prahy, z Moravy ne, zpáteční jízdenka mi vyšla na pěkných 1700.- (zpáteční mezinárodní jízdenku dostanete, hodláte-li se vrátit nejpozději za měsíc). Tehdy jsem měl ale zákaznickou slevu IN50 – už si nepamatuju, zda se sleva vztahovala i na území mimo ČR.