bolak

Montuje se do kardiostimulátoru i vysílač pro GPS lokalizaci, pro případ že by to selhalo, tak aby ho záchranka našla?

Odpovědi
Michal Kole

Technicky by to nebyl problém, ale po právní stránce asi jo

Sta67

Ne. Takovy vysílač by rychle vybil baterii a ohrozil chod kardiostimulátoru.

Navíc se rádiové vlny ven z těla velmi špatně šíří.

Radius

Kardiostimulátor nesmí selhat, vše je jištěno, ale nékteré kardiostimulátory maji slabý vysílač, který vysílá data a člověk má u postele vysílač, který ty data zachycuje a v noci posílá přes GSM mobilní síť do centrály.

Existují i kardiostimulátory s defibrilátorem a ty dají srdci silný impuls a tím udrží člověka při životě.

Takového člověka (co takový stimulátor má) máme v rodině.

bolak

jáára: koleso je místní génius, na toho nemám..