Beer4Real

Monstrózní problémy s přehráváním videí na Youtube. Odborníci na IT pomozte :)

nejdou mi v Opeře přehrávat videa na Youtube ve střední velikosti okna, přitom v Chrome, Maxthonu a Firefoxu to de bez problému. Flash player mám aktualizovaný.
Než se mě ten YT přehodil na nový vzhled tak to šlapalo i v Opeře.
Kde je problém? Rady, Tipy, Triky :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Youtube má nový vzhled, tak to je možná problém. Každopádně můžete zkusit HTML5 verzi Youtube – tam by snad neměl být problém s Operou.
Je možné, že jestli máte aktuální verzi Opery, že tam je zas nějaká chyba. Nové verze Opery jsou často problémové. A přitom je to docela škoda.

Pokud Vám nevadí, že to, co napíšete do adresního řádku, se odešle na servery Google, kde to tam pak může být použito klidně pro marketingové účely, tak surfujte v Chromu. Mě se třeba tohle moc nelíbí, proto Chrome nedoporučuju používat. Též Google Updater je pěkný spyware.
Místo Google Chrome doporučím aktuální verzi Internet Exploreru nebo SRWare Iron. Iron je prostaven na Chromu, jen „nešpehuje“ a třeba nemá integrovaný Flash Player, který v Chromu docela zlobí…

Další odpovědi
SteimlX

youtube nějak updatoval, v opeře mi dělá taky kraviny. když dám fulscreen tak tam zůstavaj ovládací prvky v původní velikosti, klepe se to celý a ještě jiný kraviny. Takže než bude update opery, tak na opeře youtube pouštět nehodlám a přetrpim to asi s chromem )
Shrnutím, jediná rada ode mě je:počkat na novou verzi opery.