kartar

Monk,Poirot

mám veľmi rád tieto seriály v oboch dabingoch-ale je skôr lepší Váš,alebo náš?

Odpovědi
atoris

Musím sa priznať, že neznášam dabingy známych seriálov v inej reči ako som ich počul/videl po prvý krát.
Napr. Funes od Filipovského, to je jasné, to je jednička. Ale napr. Alfa iného ako Dančiak, americkí Priatelia po česky, Tim po česky, a iné, to nemôžem ani počúvať. Napr. český Alf, to je niečo hrozné.

led

Pre Slováka slovenský a pre Čecha český.

led

Ako poznám, ktorý dabing je náš a ktorý váš, keď si niekedy neuvedomím, v ktorom jazyku je dabing?