jennysh

Monitor s DVB-T Tunerem,na jakém principu funguje tady tento?

http://www.al­facomp.cz/php/pro­duct.php?eid=10514008I­1R1000T4W
Nějak se mi nepozdává. Bude dobře fungovat,nebude se sekat,ani nic podobného? Koupit nebo nekoupit? Myslíte,že je lepší mít monitor s DVB-T nebo radši mít televizní kartu v PC?
Doplňuji:
Děkuji za odpovědi,jelikož tady s tímto jsem nikdy neměl tu čest,tak jsem se potřeboval na to zeptat,a jako vždy se mi dostalo od vás kvalitní odpovědi.Děkuji vám chlapi.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

připojíte k němu anténu a máte televizi. veškerou elektroniku, má v sobě monitor

Další odpovědi
Hlada

Je to televizor s běžným TFT TN panelem. Není žádný důvod obávat se, že by nefungoval. Jde o to, jestli ho častěji budete používat jako televizor nebo jako monitor. Jestli ho budete používat spíš jako monitor, zvažoval bych také možnost mít tuner v PC kvůli nahrávání a lepší opravitelnosti.

suaeda

Samsung P2370HD – tedy o něco menší uhlopříčkou mám a jsem naprosto spokojen. Mimo příjmu DVB-T, DVB-C má i analog.