karel1412

Monitor podporuje jen velikost 16:9. Nedá se to nějak přenastavit v PC?

Ačkoliv mám právě půjčený ten nejlepší monitor na světě… tak se přeci objevila chybička … Monitor podporuje jen 16:9. Nedá se to nějak přenastavit v PC???

Odpovědi
led

V pčítačovom nastavení obrazovky môžte zmeniť rozlíšenie podľa svojej potreby a možností monitora, ale počítajte potom (ak napríklad použijete iný pomer strán) s čiernymi okrajmi po stranách. Pri nastavovaní doporučujem mať zapnutý obrázok kruhovej plochy monoskop https://www.go­ogle.sk/search?q=mo­noskop&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&sa=X&ved=0a­hUKEwjN2vyl68PO­AhVDUBQKHSSjCCkQsA­QIGw&biw=911&bi­h=429 , budete lepšie vidieť skreslenie prípadne aj farebné skreslenie.