Monitor+ displej

Prosím někoho o radu: Dnes při hraní jedné hry se mi úplně rozšířil displej monitoru do stran. Nevidím vůbec ikony po stranách a celý obraz je šíleně roztáhlý. Zkoušela jsem vše – restartovat, vypnout počítač, změnit rozlišení, obnovit systém – nic to nezměnilo. Jenom proto, abych se mohla připojit na internet jsem to manuálně posunula tlačítkama na monitoru dole, abych se aspoň dostala k nabídce start. Prosím moc o radu, už opravdu nevím, co mám dělat.
Děkuji

Nejlepší odpověď
lejla37

zkuste zmáčknout F11, mě to taky dělá

Další odpovědi
GangstaHelper

Nepíšete, jestli se jedná o LCD nebo klasický monitor, ani jestli máte analogový nebo digitální vstup do monitoru.

V některém případě je časté rozladění obrazu, k nápravě pak slouží již zmíněná tlačítka na monitoru. Většina LCD monitorů, ale i některé klasické, mají funkci automatické kalibrace. Ta se spouští buď přes menu (volba Auto Adjust, calibratin apod.). Je ale nutné, aby obraz v tu chvíli byl světlý se zretelnými rohy, aby je monitor rozpoznal!