led

Mona Lisa ukradena! Policie je bezradná.

Paříž – Zatím neznámým způsobem se podařilo odcizit slavné dílo Leonarda Da Vinci. Tento hrůzný objev učinil Louis Béroud. Do muzea se vypravil, aby se zúčastnil diskuze ohledně sporného umístění skleněného skeletu před Monu Lisu. Když však na místo dorazil, nalezl místo obrazu pouze čtyři kovové úchyty…
Kedy sa to stalo?

Doplňuji:
Prísažne potvrdzuje, že Burak v tom „nejede“

Nejlepší odpověď
anonym

začínám mít podivný pocit,i o tomto obrazu jsem naosala,že se mi líbí a taky ukraden?nejedu v tom přísahám

Další odpovědi
Bumbes

ILIINES se trefila:
http://www.idus­t.xf.cz/out2.php

Skutečné umění na krádežích umění není krádež, ale prodej,“ pronesl Robert Whitman, jeden z vyšetřovatelů americké FBI pro krádeže uměleckých děl. Monu Lisu by si totiž pravděpodobně nikdo nedovolil koupit. A pokud by se už takový pošetilec našel, rozhodně by zoufalému zloději nezaplatil skutečnou cenu obrazu. Leonardův obraz visící v Louvru paradoxně proslavila až jeho krádež z roku 1911. Do té doby byl portrét tajemné ženy jen jedním z mnoha děl italského mistra. Italský truhlář Vincenzo Peruggio se ukryl přes noc v louvreském depozitáři, ráno vyšel ven a obraz si odnesl i s rámem. Jak prosté. Zatčen byl za dva roky, kdy se pokoušel Monu Lisu prodat do galerie Uffizi. Dostal sedm měsíců za mřížemi: bránil se tím, že si myslel, že vzácný obraz, prodaný do Francie roku 1514, ukradl Napoleon a že ho chtěl pouze vrátit do země původu.

anonym

Domnivam se ,ze v roce 1911 a zlodej ho ukryval tusim 2 roky?Kdy pri jeho prodeji ho chytili.Snad to nepletu,ale zlodejik si myslel,ze jde o italske dilo,ktere chtel vratit prodejem do Italie.

led

http://www.ne­aktuality.cz/kri­mi/mona-lisa-ukradena-policie-je-bezradna/

led

nebojte sa, to to sa stalo v minulom storočí

anonym

kde najdu Java Script?

led

Ja som vám ho nezobrala…
v nástrojoch prehliadača medzi príkazmi
vo firefox – java console
pri otvorení stránky sa vám môže zobraziť okienko (hore alebo dole pod stránkou.) s textom JavaScript… a je tam možnosť nastavenia. Ja používam čiastočné odblokovanie