Avatar uživatele
BEAES

Moli – jak je vypudit?

Znáte něco přírodního, co je zaručeně bude odpuzovat??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas před 5095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Do skříně levanduli a noviny, starý osvědčený prostředek. Ještě je výborné cedrové dřevo nebo cedrový olej.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Na tyto okřídlené šatní bestie platí LEVANDULE,prodává se to v drogerii hotové – jako pytlíčky,ale zkusila bych si ji koupit v bylinkové lékárně jako čajovou směs,samozřejmě nejlepší by byla čerstvá.Kdysi naftalín taky fungoval,ale všechno šatstvo neskutečně páchlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já si na moly kupuji v drogérii takový fialový malý sáček na moly a pomáhá to. Slyšela jsem že pomáhá i cigareta když jí dáte do pytle mezi oblečení nebo zavěsíte do rohu skříně.
Našla jsem vám článek kde máte další rady jak se zbavit molů tak se podívejte.

Zdroj: http://www.ak­tivni.cz/clanek/po­radna/mol-satni-a-potravinovy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Spiritus

našla jsem papírky s feromony-oni s ena to nalepí a je to…myslím že to vyrábí Biolit

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

pěstuji doma v květináči levndluli,mám vůni nemolím a ještě piju čaj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
atriplex

Nejlepší proti molům je úklid a čistá domácnost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emma

Je to velmi jednoduché.Stačí si pěstovat muškáty,občas utrhnout listy a nechat je viset v papírovém nebo látkovém pytlíku ve skříni.Mají typickou vůni,odpuzují moly. A pokud to nepomůže, zkontroluj si vysavač, moli se rádi rojí v prachu, totéž platí o dně skříně a za skříní…hodně štěstí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Pořádně vyluxovat ve sříních, a za nimi rádi baští koberce kde na nich stojí nábytek. Stoupačky v paneláku. Chutná jim vata na vodovodních trubkách V drogerii koupit postřik a vystříkat. V menších prostorách stačí biolit.Odjet na pár dní než to vyčichne.

před 5034 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek