BEAES

Moli – jak je vypudit?

Znáte něco přírodního, co je zaručeně bude odpuzovat??

Nejlepší odpověď
annas

Do skříně levanduli a noviny, starý osvědčený prostředek. Ještě je výborné cedrové dřevo nebo cedrový olej.

Další odpovědi
BENYTA

Na tyto okřídlené šatní bestie platí LEVANDULE,prodává se to v drogerii hotové – jako pytlíčky,ale zkusila bych si ji koupit v bylinkové lékárně jako čajovou směs,samozřejmě nejlepší by byla čerstvá.Kdysi naftalín taky fungoval,ale všechno šatstvo neskutečně páchlo.

panenka

Já si na moly kupuji v drogérii takový fialový malý sáček na moly a pomáhá to. Slyšela jsem že pomáhá i cigareta když jí dáte do pytle mezi oblečení nebo zavěsíte do rohu skříně.
Našla jsem vám článek kde máte další rady jak se zbavit molů tak se podívejte.

Zdroj: http://www.ak­tivni.cz/clanek/po­radna/mol-satni-a-potravinovy

Spiritus

našla jsem papírky s feromony-oni s ena to nalepí a je to…myslím že to vyrábí Biolit

člověk

pěstuji doma v květináči levndluli,mám vůni nemolím a ještě piju čaj

atriplex

Nejlepší proti molům je úklid a čistá domácnost.

Emma

Je to velmi jednoduché.Stačí si pěstovat muškáty,občas utrhnout listy a nechat je viset v papírovém nebo látkovém pytlíku ve skříni.Mají typickou vůni,odpuzují moly. A pokud to nepomůže, zkontroluj si vysavač, moli se rádi rojí v prachu, totéž platí o dně skříně a za skříní…hodně štěstí.

elektrikář

Pořádně vyluxovat ve sříních, a za nimi rádi baští koberce kde na nich stojí nábytek. Stoupačky v paneláku. Chutná jim vata na vodovodních trubkách V drogerii koupit postřik a vystříkat. V menších prostorách stačí biolit.Odjet na pár dní než to vyčichne.