Salio

Moje vnoučata si ze školy stále nosí vši,jak tomu zabránit?

Moji dceru i mě už vážně rozčiluje,jak se ostatní rodiče vůbec nesnaží se jich zbavit.Již po 4. si moje vnoučátka donesla ze školy všia nikdo s tím tam nic nedělá.Jak se máme zachovat vůči škole a je nezbytné to někde nahlásit?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Krajská hygienická stanice by se tím měla zabývat

Další odpovědi
žolik

Tohle je opravdu problém,já to zažila také je dobré to oznámit na školním úřadu,ve škole to bude mít špatný dopad na vaší dceru ale řešit to musíte.

Zdroj: žolík

venkovan

Pohlaďte po vlasech ředitelku školy a nebo manželku ředitele

baghira

Vši se nedrží ve vlasech kratších než 15 mm. Což u kluků není žádný problém, s děvčatama je to horší. Ledaže by si oblíbila Sinéad O'Connor :)

Škola s tím ale i při nejlepší vůli nemůže udělat nic – školní docházka je povinná i pro děti ze sociálně nepřizpůsobivých rodin bez hygienických návyků. A není síla, která by na tyto lidi platila – úřady jsou většinou rády, že tito lidé vůbec své děti do školy posílají.