dedeg

moje přítelkyně bude mít brzy 60let

co by jste mi poradili,že jí mám koupit?Když se jí zeptám tak mi odpoví,že už všechno má.Zní to vzhledem k věku logicky,ale pro mě to nic neřeší.Jen gratulace ke kulatinám je trochu málo.Díky za vaše tipy.

Nejlepší odpověď
anonym

Možná že už všechno má(to tvrdí snad každá žena v jejim věku),ale já bych ji podaroval duševní zážitek,jako je koupě vstupenky do divadla,na koncert…

Další odpovědi
hanulka11

kup nějaký víkendový pobyt a užijte si ho spolu.....já taky říkám, že vše mám :D:D…to se říká víš.....

jendahun

Já jsem té své koupil zlatý prstýnek s opálem.Tento kámen se jí líbí už strašně dlouho.Šperkem žádnou ženskou neurazíš.Záleží na tom,jak je založena.Jestli materiálně,nebo je spíš na duchovno,protože ten první typ se zvysoka vybodne na nějaké ječení v opeře.