Avatar uživatele

Moje nová láska se ptá na divné věci. Na krevní skupinu a přesné datum narození.

Proto zatím odmítám intimní kontakt jako trouba který se bojí, že je s někým těhotná a hodí to na mě. Je z toho nesvá, vzniklo tak nedorozumění - vypadá to, jako bych ze vztahu couvl. Co mám dělat? Mám se přestat bát? Krevní sk. je prý důležitá při cituji:
(Pokud žena má+, to znamená že RH faktor má, je ji jedno, jestli má chlapa + nebo minus, ona už ho má, takže to ničemu nevadí, jenže když má žena RH -, tj že ten faktor nemá. A pokud ho muž má, tak pak mimino ho mít může a nemusí a pokud ho mimino má, tělo ženy se tomu brání a tváří se potom na dítě jako na nepřítele. Mnohé tak přišly o miminko.)
Jak to je?

Musím jí hned teď sdělit datum narození, i když astrologii neuznává?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele

Přesné datum narození?To je jako např. kolem dvacátého v měsíci?Ne,jen jsem se pusmála.Každá baba chce vědět o svém milém potencionálním otci svých dětí všechno.To je jen začátek,budeš koukat,co nás všechno zajímá.Ohledně těch skupin jsem našla toto:
Doplňuji:
pousmála

Zdroj: http://www.prozeny.cz/magazin/ deti-a-rodina/tehotenstvi-a-po rod/24360-famy-a-fakta-o-rh-fa ktorech-kdyz-se-tehotenstvi-pr omeni-v-horor

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele

Datum narození není citlivý údaj, s výjimkou starších žen :-). Ačkoliv astrologii nebere, vypadá to, že se řídí babskými povídačky apod.


Avatar uživatele

Odmítání sexuálního kontaktu z důvodů takových obav, jaké uvadíš je poněkud divné. Kdyby na tebe tvoje přítelkyně chtěla svést těhotenství, tak k tomu ani nepotřebuje s tebou spát a udělá to stejně, ne?
Otázka otcovství se dnes vylučuje nebo určuje testy DNA (ještě i během těhotenství).
RH faktor a krevní skupiny v případě prvního těhotenství páru není tak směrodatný, ale to by vám v takovém případě vysvětlil lékař.
Datum narození jí klidně sděl, proč ne?
Docela bych se divila, kdyby tvoje přítelkyně měla zájem o další informace a vůbec o tebe, já bych tedy s takovým "divným" podezřívavým, nedůvěřivým patronem navíc
s nízkým zájmem o sex asi dávno ztratila zájem .


Avatar uživatele
Zlatý

Co je divné na tom, že chce vědět, jak starý, resp. mladý a kdy máš narozeniny.
A znát krevní skupinu partnera taky není zbytečné pro případ nehody apod. A co se týče Rh faktoru a minina, tak v dnešní době už na tom tak nesejde, medicína si stím poradí i v případě, že byste ho měli oba špatný. A vzhledem k tomu, že dnes už běžně fungují testy otcovství, tak ani to nemůže na tebe hodit.

Není důvod, proč bys jí tato data musel říkat, ale na druhou stranu proč ne?


Avatar uživatele
Zlatý

Krevní skupina skutečně hraje roli pro možnost otěhotnění (pokud vím).
Co se týká data narození, když nevěří na astrologii, to je zajímavé a nic ti nebrání se jí na to přece zeptat! :-)
Ale jinak bych se nebál, jsou dnes metody, jak otcovství vyloučit.
Pokud máš ale indicie, že by mohla být těhotná s měly jiným, běž od ní !!


Avatar uživatele

Jako starší žena musím Česílka opravit - datum narození je citlivý (a hlavně tajený) údaj u žen praštěných. Ty normální s tím nemají problém, protože vypadat na svůj věk je prima a vypadat mladší je mnohdy bráno jako výhoda. Ty, co vypadají starší, většinou neřeší ani spoustu dalších bezvýznamností a žijí možná spokojeněji.
Pokud jde o krevní skupiny, tak RH mínus je skutečně pořádný průšvih. Jestliže s Tebou partnerka plánuje společnou budoucnost, je dobře, že uvažuje zodpovědně.
Chtít znát přesné datum narození, to může být jenom obyčejná zvědavost kvůli tomu, kdy máš narozeniny. Spíše bych ale uvažovala o tom, že s tím uznáváním astrologie Ti neřekla úplnou pravdu.
Jako zásadní mi připadá spíše otázka, kolik máš let Ty a kolik partnerka. Mnohdy se mi zdá, že je škoda kazit si vztah starostmi, které mají zatím čas. Začínat hned po seznámení řešit otázku potomstva, to je dost divné. Asi chápu Tvé rozporuplné pocity. Nezbyde Ti než se partnerky přímo zeptat, co těmito dotazy sleduje a otevřeně se přiznat, že Tvůj vztah k ní takováto témata narušují.


Avatar uživatele
Zlatý

Pokud už teď si nedůvěřujete, řešíte spolu takové maličkosti ( jak píšete je z toho nesvá, vzniklo tak nedorozumění ) a cítíte obavy, tak být Vámi, zvážila bych pokračování tohoto vztahu. Ale rozhodnout se musíte sám.


Avatar uživatele
Zlatý

Člověče, ty jsi ale podezíravý! To máš tak příšerné zkušenosti nebo jsi byl vychován v tom, že všechny ženské jsou mrchy, kterým jde jen o to, využít chlapa za každou cenu? Jsi na začátku vztahu a musíš si být ve všem jistý, zkoušet ji ve všech oblastech, prověřovat apod.?
Pozor na to, s tímhle přístupem skutečnou lásku nikdy nepoznáš, protože jí ani nedáš šanci. To tě sakra ani nenapadlo jak je to od ní romantické? Těhotná - jak jsem vyrozumněla ani není, nebo to spíš vůbec nevíš - a ty už to na ní házíš. Já se tohle dozvědět, tak beru nohy na ramena. A jestli jsi ve fázi čerstvé zamilovanosti a milování se a touze po partnerce říkáš intimní kontakt, možná by to chtělo návštěvu sexuologa. Dřív, než začneš mít skutečné problémy v této oblasti a zbydou na tebe jenom zoufalkyně. Nebo skutečné mrchy, které tě převezou metodou o níž jsi ještě (asi od maminky co?) neslyšel. Každá rozumná, zdravá holka od tebe uteče. Tak pozor na to:-)
Btw - zkoukni film Svatební cesta do Jiljí. Ale neber to, proboha jako návod!:-)


Avatar uživatele
Zlatý

Nevím teda ,ale přesné datum narození + krevní skupina je hodně citlivý údaj.Nejsou to žádné babské povídačky-z toho se totiž dá poznat hodně o člověku.Já osobně bych si na tu novou známost dal trošku pozor a hned bych ji usměrnil.Ono tohle není moc normální.Pokud tě chce poznat at te poznává přirozeně a nedoluje z tebe tyto citlivé údaje...

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele

anonym

Nevím jak tady poděkovat, jestli stačí slovy děkuji...

 

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 1126
Zlatý marci1 873
Zlatý quentos 652
Zlatý iceT 625
Zlatý hanulka11 536
Zlatý annas 502
Zlatý panenka 488
Zlatý ivzez 464
Zlatý led 446
Zlatý zjentek 421

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.