Karel1289

Moje mužské přirození. Je jeho velikost „normální“?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je normální v 15 ti letech mít dlouhý penis 16cm a při erekci 25–30cm. A jeslí ještě poroste.

Odpovědi
michalds

Je to normální a skoro bych řekl až nadnormální.

Malvína

Je to celkem dost vysoké číslo vzhledem k věku. Nezvykle. Ale ano, normální to je.

Nějak se mi vybavil díl Comebacku s názvem Giganti 😁

Kepler

16 cm je prý průměr, ale při erekci. Člověče, na to bys měl mít zbrojní pas! Doporučuju přestat strkat penis do včelína.

Edison

To není přirození, ale nadpřirození. S tím budeš mít v životě problémy: Jak to nějaká uvidí, tak zdrhne… si, čéče, nevrzneš…

Kryšpín

S tím lze klidně roztloukat ořechy, ale věřte, dámy budou šílet a takovej gigolo s tímto nářadím může být brzy milionář.

Klidně ještě poroste, hlavně aby dole nečouhal z nohavice a brousil o vozovku.

orestez

No, rostlo by to, ale musí se to zalejvat. Třeba v květinářství mají hnojení pro růst kaktusů ale postačí pro pokojové rostliny se saguárem, spadlými hovnami z netopýrů, akorát že často obsahují vzteklinu. Tak bych se tak tady neptal. Spíš, jestli by se v době hladu nedalo odříznout uvařit a sněst s chlebem. A ono to zase povyroste.

autacek

Je to normální, počítej ale s tím, že časem se ti smrskne.

Edison

Kryšpíne, jako gigollo asi ne… Jak píšu jinde. Ale jako p-herec by mohl… Ale to je prej dost dřina.

Edison

To mi připomíná, jak potká slůně: „Hele, a jak s tím žereš?“

Edison

„Ne, ne, to se tam nevejde…“
„Ale vejde…“
„Au…“
„Tak vidiš.“

Edison

Mimochodem.. nemáte dojem, že ti tu jeden, nebo několik puboš z nás dělá prču? 😉

Malvína

Taky jsem si toho všimla… Tak proč ne, já se zase pobavím u těch odpovědí 😁