Terez789

Moje morče přede mnou utíká. Poradíte, co mám dělat?

Dobrý den, včera jsem si ze zverimexu přinesla morče (dlouhosrsté),které bylo takové ve stresu,v kleci se ani nehýbalo,ale sem tam klec prozkoumavál ( jedl seno,salát..) Hladit se nechal klidn 20 minut. Ráno,jak jsem se vzbudila jsem ho málem nepoznala. Řekla jsem jeho jméno – začal utíkat :/ To samé když jsem ho chtěla pohladit. Všeho se bojí ( i šustěním sáčkem). Nevím co dělat..Jsou mu 3 týdny.

Odpovědi
anonym

Zkuste morčáka dalších 20 min. pohonit?

doplňuji:Aa pustě si u toho nějakou skladbu o politice jé…
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=V0NCZ5KxY2U

ReHu

Ješte si u vás ani na tebe nezvykl.
Zkus ho pustit po pokoji, zavřené dveře, a seď v klidu na zemi. Když k tobě přijde, pomalu a klidně ho pohlaď.
Za pár dní si zvykne.
Za čas tě pozná a když n něj budeš hodná a starat se o něj, tak už jak budeš přicházet a bude radostí pištět 🙂