Morče859

Moje morče kvíká když se s ním chvilku mazlím.Bojí se mně?

Když se s morčetem mazlím a chvilku ho mám u sebe.Pak ho dám do domečku a začne kvíkat až mě bolí uši.Je to zlé?

Odpovědi
www

Živé zvíře není hračka !!!
Přečti si nejdříve něco o morčatech, řiď se tím a nebudeš mít tolik zbytečných otázek.
Zvuky s tebou toto zvíře komunikuje, jeho řeč musí proto každý soudný chovatel znát, jinak mu živý tvor do rukou nepatří !

anonym

Už minule jsem ti napsala, abys tomu morčeti dala pár dní, než si zvykne. Proč chceš rady, když se jimi neřídíš? Proč tomu chudákovi prostě nedáš pár dní klid? Naco ho pořád otravuješ? Pak se nediv, že tě nemá rádo a kvíká, no radostí to nebude, to se nebojím. Jen se na něj dívej a dej mu pokoj.

bolak

Stýská se mu.