Avatar uživatele
zrzounka

Moje mikrovlnná trouba už (možná) pomalu odchází. Někde jsem slyšela, že se mikrovlnné trouby čistí.

Nevím ale kde, čím a jak..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Jose1f před 4378 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jmhad

Nevím,co myslíš tím čištěním.Doufám že ne běžné čištění od zbytků ohřívaného jídla,což má být samozřejmostí. Pak se čistí u většiny MT jedna součástka – je to z pracovního prostoru destička z hmoty podobné slídě,kde je zpravidla napečená vrstva .Šikovný manžel to vyjme a lehce oškrábe sám.V opravně za slušnou sumu.Jinak se ale na MT nedá čistit nic. Dokud zdroj vysílá vlny,tak to funguje.Když přestane,tak je tam ještě pod krytem skleněná pojistka,kterou také kutil vymění.A pak už nic než koupit v Kaufu jiný kus.Při současných cenách MT se oprava zpravidla nevyplatí.
Doplňuji:
vypadlo mi slůvko – z pracovního prostoru / místa,kam se dává jídlo/ PŘÍSTUPNÁ/ destička.Je zpravidla uchycena jedním šroubkem

Upravil/a: jmhad

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Jak jsi poznala že" možná "odchází? Buďto funguje nebo ne . Pokud ne, tak dnes pořídíš novou na ohřívání i do 1000kč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na toto téma tu před časem napsal něco Hlada. Dívala jsem se do šedé lišty, ale nemohu jeho odpověď najít. Protože mám ale také starší a dost drahou mikrovlnku, tak mi v hlavě utkvělo, že uváděl, že čas od času je třeba mikrovlnku vyčistit a že on má stále funkční jednu z prvních mikrovlnek, co se do republiky dovezla. Podle jeho odborných odpovědí si nemyslím, že tím čištěním myslel běžnou údržbu. Tak mu zkus třeba napsat a uvidíš, co Ti poradí. Kdyby mi to moje „zlatíčko“ začalo blbnout, asi bych to udělala taky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek