lol man

Moje matka najela na obrubník a proazila si kolo + si poškodila tlumič a násadu. Nemá pojistku kolik může oprava stát?

Odpovědi
Filip84

Na Felicii pár tisíc až pár desítek tisíc. Na Rolls Royce Silver Shadow stovky tisíc.

Použil-li bys tu kouli, co kryje krk, aby do něj neteklo, tak by ti došlo, že přesnější odpověď dostat nemůžeš, a proto, že se takto ptát postrádá immanentní sensus.

elkon

To posoudí servis, ale v každém může být cena jiná.

dubraro

Velmi záleží na typu vozu. Pneumatika zhruba jeden až několik tisíc, ráfek zrovna tak, tlumič několik tisíc, rameno taky tak. U běžného auta něco mezi 5 a 10 tisíc, u drahého auta vyšší desetitísíce, u Ferrari, Lamborghini, Bugatti statisíce.

Schluker

Nasadu na koste? Nemela to byt nahodou spis naprava? Jednak tezko rict, co vsechno je poskozene a bude potrebovat vymenu, druhak neuvadite jaky je to vuz, s jakou motorizaci atd. Doplnte otazku a treba se dozvite i relevantni odpoved.

lol man

Dobrý den ja bych otázku moc rád doplnil ale mám k dispozici jen 120 písmen je to Ford Vision a omlouvám se ano myslel jsem nápravu moc se v autech nevyznám.Děkuji

Filip84

Od toho je tam další kolonka: popis otázky, ne? Proboha! 🙂

Schluker

Neni potreba se omlouvat. Skoda, ze Ford Vision tak nejak neexistuje. Nemyslite Fusion? Pokud ano, tak to je levne auto s levnymi nahradnimi dily. Zalezi samozrejme na rozsahu pojisteni.

lol man

O můj bože já jsem doopravdy idiot zase se omlouvám a děkuji

Filip84

Hmm, ještě by to chtělo ročník a motorisaci, pak už by se dalo odpovědět pregnantněji.

Netrpíš demencí? (a nemyslím to zle, nebo ironicky) Protože takto to vypadá, že si z lidí děláš dobrý den! :-/