Fox EU

Mohli by jste mi prosím poradit, co dělat, když mi mamka vzala dveře od pokoje, protože nebyl uklizený?

Moje mamka mi vzala dveře od pokoje za to že jsem si neuklidil pokoj, mohli by jste prosím poradit co mám dělat je mi 14.
předem děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
WalterBishop

Jak to myslíš vzala dveře od pokoje? Jako vysadila z pantu? A k čemu je toto řešení dobré? Zeptej se ji na to. I jako dítě bys měl mít nárok na nějaké soukromí. Co se pokusit o smír? Domluvit se, že pokoj budeš smejčit a bude bez rozbrojů. Nezapomeň, že máš sice nějaká práva, ale i povinnosti, které by sis měl plnit. Máma ti dává střechu nad hlavou, potravu, ošacení, vzdělání… Život je krátký na vytváření zbytečných problémů. Klidně mi napiš.

Elkone, ne každý, kdo se ptá na rodinné vztahy, musí být hned troll…
No pozor, není zde zmíněno, jaké dveře! Dveře z dřevotřísky, nebo „školního“ typu si klidně mohu představit vysadit i ženu, když to zvládají děti ve škole… A co když to odstranil manžel na příkaz ženštiny? Je potřeba se zamyslet hlouběji, na touto vědeckou otázkou. Hned mám motivaci.

Další odpovědi
elkon

Trollové se množí.
A troll k trollovi sedá – málokterá žena dokáže vysadit skutečné dveře. A troll, co si říká Valter zřejmě také netuší, kolik takové dveře váží.

Rocker

Zkus si pouštět hlasitě nějakou hudbu,kterou mamka nemá ráda,nejraději v noci.Uvidíš,jak ráda Ti ty dveře vrátí😄

aliendrone

Zkus dělat PRŮSERY, dokud to s ohledem na platnou legislativu BEZTRESTNĚ JDE. Až ti totiž bude 15 (nebo více), mohou tě šoupnout do pasťáku (basa pro mladistvé), od 18ti přímo do lochu. Nebo si k večeři místo dveří udělej záchodové prkénko. ;) :D

led

Dobrý nápad, zobrať dvere a nemáte potom doma prievan?

GM

Co máš dělat? Uklízet po sobě a nedělat rodičům zbytečné problémy, určitě mají starostí dost i bez toho. Jinak – dobrý nápad.

Dochy

elkon: běžné interiérové dveře z papundeklu vážej kolem 15kg. To běžná ženská zvládne. Jen kvůli rozměrům se s nimi těžko manipuluje. Pokud jsou ale namazané a nezkřížené panty, tak to klidně žena vysadí. Zvlášť pokud se naprdne.

Kazatel

aliendrone, překvapils, tady máš mezery jako prase

aliendrone

Kazatel>>> Sry, je to už „nějaký pátek“ co mě situace náctiletých netankuje. Tak se pochlub, rád si doplním vědomosti. ;) :)

WalterBishop

Led toto vědecky není možné, já mám v bytě veškeré dveře krom vchodových dokořán a žádný průvan opravdu nemám. Klidně bych je i neměl, jsou mi k ničemu. Jsem osamocený vědec zavalen svou prací.

led

WalterBishop, ak bývate v pivnici, tak tam je minimálny prieva, ale my, čo bývame v mrakoch nepoznáme bezvetrie

WalterBishop

Já jsem ve 4. patře bytového domu. Zároveň mám také letní sídlo v Lužických horách, a také tam mám dveře otevřeny.

elkon

Jak už jsem uvedl, vědec by zde ze sebe nedělal šaška a nepokládal by trapné dotazy.