Lucy13

Moje mamka má problémy se svalem na stehně, a když stoupne tak ju to brní.Nevíte čím to může být?

Doktoři jí moc nepomohli, jen jestli neznáte nějakou domácí léčbu bylinkami .. děkuji

Nejlepší odpověď
1popelka1

A když tedy byla u lékaře, co ji řekli, že má? Nebo neví?
Může to být špatné prokrvování, syndrom neklidných nohou – na tohle je dobrý hořčík. Pokud mamku i jakoby do nohy vystřeluje – je to od páteře. Může jít vlastně o cokoliv, že noha brní, je moc nepřesný pojem, těžko se tak radí… S bylinkami zkušenosti nemám-ale určitě poradí i někdo jiný.

Další odpovědi
annas

Už jsem se několikrát zmiňovala o tom, že se léčím pomocí alternativní medicíny. Používám přípravky od fy Energy. Na potíže Vaší maminky se nedá na dálku odpovědět.
Podle svých vlastních zkušeností a podobných příznaků se domnívám, že jde o oslabenou dráhu močového měchýře, která prochází zadní stranou stehna. Pokud má maminka bolesti vpředu, může mít energeticky nevyrovnané ostatní orgány, jejichž dráhy tudy procházejí.
Vyzkoušela bych některý z univerzálních čistících bylinkových čajů.

Lucy13

Tak dneska byla u doktora a přišli jí na to že má řídnutí kostí.