Akko

Moje laska me podezira,ze jsem z ni fintou vylakal moje penize,co jsem ji pujcil na koupi auta.Myli se,ale trva na tom..

Doplňuji:
Chtel jsem penize pujcit kamaradce meho bratra.Penize jsme prevedli na jeho konto.Potom jsem si to ale rozmyslel a nepujcil jsem ji nic.Problemy s penezi ma porad.A moje laska si mysli,ze to byla jen finta,jak z ni penize dostat.NIKDY BYCH TO NEUDELAL A NIKDY BYCH NELHAL!

Nejlepší odpověď
hanulka11

???????

Další odpovědi
BEAES

Pak je to v pořádku, vrátila vám, co dlužila.

Miroslavst

Je ale na druhou stranu, že o ní říkáte moje láska. Zřejmě důvěru vy v ní máte, ale naopak tomu moc teda nevěřím.
Spíš než ty peníze bych řešil důvěru. Důvěra ve vztahu je jedna z nejdůležitěj­ších věcí.

anonym

to je svízel nedůvěra ve vztahu se těžko urovnává,někdy je lepší situaci přejít pokud nejde rozumnou cestou vysvětlit,lásku dokázat jde,tak jí dokažte aspon tu

anonym

Podstata bude zřejmě v tom,že jste získal zpět vaše peníze.Jak a proč – to víte nejlépe vy.
Ale nějak nevím,na co se ptáte.

poa.li

Dávej pozor, ať se kvůli té své lásce nedostaneš do nějakých problémů… Jsou to Tvoje peníze a jestli říká, že jsi je z ní fintou vylákal, tak má troch zkreslené pojmy a dojmy. Nebo nemá a dělá z Tebe vola.