Avatar uživatele
Akko

Moje laska me podezira,ze jsem z ni fintou vylakal moje penize,co jsem ji pujcil na koupi auta.Myli se,ale trva na tom..

Doplňuji:
Chtel jsem penize pujcit kamaradce meho bratra.Penize jsme prevedli na jeho konto.Potom jsem si to ale rozmyslel a nepujcil jsem ji nic.Problemy s penezi ma porad.A moje laska si mysli,ze to byla jen finta,jak z ni penize dostat.NIKDY BYCH TO NEUDELAL A NIKDY BYCH NELHAL!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Akko

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym před 4812 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

???????

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Pak je to v pořádku, vrátila vám, co dlužila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Je ale na druhou stranu, že o ní říkáte moje láska. Zřejmě důvěru vy v ní máte, ale naopak tomu moc teda nevěřím.
Spíš než ty peníze bych řešil důvěru. Důvěra ve vztahu je jedna z nejdůležitěj­ších věcí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

to je svízel nedůvěra ve vztahu se těžko urovnává,někdy je lepší situaci přejít pokud nejde rozumnou cestou vysvětlit,lásku dokázat jde,tak jí dokažte aspon tu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Podstata bude zřejmě v tom,že jste získal zpět vaše peníze.Jak a proč – to víte nejlépe vy.
Ale nějak nevím,na co se ptáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Dávej pozor, ať se kvůli té své lásce nedostaneš do nějakých problémů… Jsou to Tvoje peníze a jestli říká, že jsi je z ní fintou vylákal, tak má troch zkreslené pojmy a dojmy. Nebo nemá a dělá z Tebe vola.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek