50centes

Moje kočka SMRT

Včera večer přišli kamarádi že je na silnici přejetá kočka.Tak tam běžim a je to moje Mourinka. Vím že kluci moc nebrečí ale já brečim celej den.
Doplňuji:
Jak se mám uklidnit??

Nejlepší odpověď
fcoop

To je mi líto. Ty bláboly o tom,že chlapi nepláčí,tak ty pusť z hlavy.

Další odpovědi
anonym

Tak to je mi líto, ale nechápu, na co se ptáš…

Doplňuji:
huxa tvojí škodolibostí nikomu neublížíš :)

huxa

super
Doplňuji:
adam22-to neni škodolibost…

zkus jít s někým ven, přítelkyně, kamarádi, rodina… dělej, co tě baví a dokáže tě uklidnit a v nejhorším běž spát

Sůwa

Já tě chápu, potřebuješ se někomu svěřit, že? Taky mi přejeli kocourka a vím, jak moc mne to bolelo. Nejlepší by bylo za nějakou dobu si najít podobnou a dát svou lásku jí. Představuj si, že je to ta samá, jen převtělená. Bohužel, jsou i horší ztráty, u kterých tohle nepomůže…