verca97

Moje kámoška přiskřípla mobil do dveří u auta. Praskl jí displej a mobil nevynguje.

Má ho teprve půl roku, bude se na tento mobil vztahovat záruka? Kdyby nešel opravit. Vymění jí ho?
Doplňuji:
a půjde to opravit? už několikrát jsem viděla popraskaný displej, ale pořád fungoval,Ale v jejím případě jde jen o černou obrazovku.

Nejlepší odpověď
hanulka11

tak na toto se určitě záruka nevztahuje …opravu si bude muset zaplatit
Doplňuji:
také se mi to stalo, vyměnily mi diplej a něco uvnitř – mě nefungoval vůbec –

Další odpovědi
Terryle

To bude něco vážnějšího – asi nebude poškozený jen displej, ale hlavně vnitřnosti mobilu. A tam bude oprava asi drahá. Může se i stát, že to opravit nepůje…
Cena opravy závisí hlavně na druhu poškození. Často ale je rozumnější pořídit úplně nový mobil. Je potřeba s tím zajít k odborníkům a poradit se, co bude nejrozumnější…

bubukaa

tak tohle se začelo stávat docela často – už tedy znám kolem 4lidí kterým se to stalo :)

venkovan

Servis a zvážit podle ceny za opravu zda opravit a nebo zahodit a koupit nový. Prasklý displej nemusí zobrazovat ale mobil může být v pořádku.

verca97

a kolik oprava stojí?