simonka

Moje kamarádka nastoupila do ostrahy, chodí na pochůzky a musí čipovat trasu, po kterou chodí.

Má v ruce takové jako velký telefon a musí na určitá místa, kde je čip na který tento přístroj přiloží ono to prý zatutá a jde zpět?? Nechápu, když to není připojeno na žádný centrální PC jak to funguje?? Co když zapomene na jeden čip?? Dá se to nějak zjistit, že tam nečipovala?? Má obaby, aby na některý nezapomněla a neměla problém.

Nejlepší odpověď
www

Jsou dva způsoby:

  1. Ty levnější snímače to zaznamenávají uvnitř přístroje, čas od času to někdo ze snímače stáhne a uloží do PC firmy
  2. Ty dražší přístroje a systémy to ukládají automaticky do toho PC na dálku.

Vždy je tam datum, čas, kontrolní bod.
Odrbat se dá ale vše, technika/netechni­ka 😁.

Další odpovědi
Chytrolín

Veškeré údaje se ukládají, v tom „jakoby telefonu“ Kde se uloží čas a číslo čipu (poloha) Takže se dá zpětně lehce zjistit na který se zapomělo.

Michal Kole

Může to být spojeno bezdrátově.