dust8

„Moje hlava bolí, moje nohy smrdí a nemám rád Ježíše.“ Co si myslíte o takovém textu písně?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FNRps83DKRo&ab_chan­nel=JimmyBuffett-Topic

Nejlepší odpověď
annas

i když celý text neznám, stačí to, co jste napsal.

Moje asociace – bolí mu hlava od zápachu svých nohou, které si zřejmě často nemyje. Zřejmě provokuje, ať ho jiní berou, jaký je.

Nemá rád Ježíše, zřejmě kvůli tomu, že mu nohy neumyje, tedy obrazně, chybí autorovi či interpretovi pokora a respekt k druhým lidem.

Ale možná ukazuje, že je vnitřně zranitelný, nebo je to jen póza., nezáleží mu na jiných.

Další odpovědi
Kepler

Jaký má vztah k Ježíš je mi srdečně jedno a měl by si častěji mýt nohy. Vždyť to dělal i sám Ježíš ostatním. Jinak jako textař stojí za hovno, ale je to rebel. Snad ho to někdy přejde.

nyjono

Že textař nemá fantazii a měl by věnovat energii někam jina.
Na druhou stranu, pokud se lidem (některým) text líbí a je jich větší množství a poslouchají, pak to asi pro někoho smysl má. Pro 10 posluchačí to asi nemá význam zveřejňovat ani na youtube.

ivzez

Že ten odkaz na YouTube byl zbytečný,
něco takového si neposlechnu ani omylem.