FoxyCZ

Můj HDD hrozně hučí. Co s tím mám dělat?

Nejlepší odpověď
Edison

Vyhodit. Když ti to tak vadí. Jinak se to nejspíš vyhodí samo. A bude klid.

Další odpovědi
aliendrone

Doporučuji se začít usilovně modlit za to, abys měl(a) dost rozumu a provedl(a) zálohu dat dřív, než HDD umře. Což asi nebude dlouho trvat. ;) :D :D

Arne1

HDD hučí? A je to skutečně HDD a ne třebas ventilátor? Pokud je to skutečně HDD tak bleskově pořídit nový a stávající na něj přesunout. Pokud jde o systémový disk, tak klonovacím programem (například Acronis)