ada111_40

moja kamaradka mi hovori ze ma chce 1 chalan ale ja neviem ci sinevimisla lebo si pisu sez facebook!!!!!!!!!!­!!!!!!!!

pise si s nim kazdy dem ale nikdy som nevidela ze by po napisal

Odpovědi
fortin

Keď vieš kto to je, tak mu napíš. Možno si nevymýšľa. Spýtaj sa ho kde býva, čo má na desiatu, či mu chutí, kam chodí po škole. Kup krabičku cigariet a ukáž mu ju. Opýtaj sa ho čo s tým. Povedz mu že patrí do tvojho života. Alebo mu to napíš na facebook. Možno ťa miluje ale bojí sa ako já kedysi.