Mohu změnit obvodního lékaře když jsem u něj na neschopence už devět měsíců už?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pokud tě jiný lékař přijme, může to být v některém případě skutečně cesta k uzdravení, protože v kvalitě a zodpovědnosti lékařů mohou být propastné rozdíly. Možná jsem to tu už někde psala – docházela jsem 6 let k praktickému lékaři a internistovi a můj zdravotní stav se nelepšil. Dostala jsem se až ke komisi, která mi přiznala ale jen ČID, naštěstí jsem už mohla odejít do přečasného SD. Po těch šesti trpkých letech jsem doprovázela známou na ošetření do nemocnice a tam si lékařka sama všimla, že mám zdravotní potíže, nechala mi udělat řadu vyšetření a po krátké době jsem se cítila téměř perfektně. Léčím se sice trvale, ale můj život získal na kvalitě, jen těch 6 ztracených let mi už nikdo nevrátí.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, mochu chodit k lékaři kterého si vyberu, ten druhý mně ovšem musí příjmout. Tím se ale nemoc asi neodstraní. Změna lékaře neléčí.