SpeedyLlama

Mohu z následujících komponentů poskládat počítač?

procesor: Intel Core i3–4170
grafická karta: MSI N750Ti Twin Frozr IV 2GD5/OC Gaming
RAM: Kingston HyperX Fury Blue 8GB (2×4GB) DDR3 16007
case: Evolveo R04
základní deska: MSI B85-G41 PC Mate – Intel B85
mechanika: Lite-On iHAS124, černá Bulk
disk: Samsung SpinPoint M8 – 500GB
zdroj: Evolveo – 500W, retail

Nejlepší odpověď
setapouch

Poskládat ano. O výkonu a vyváženosti pomlčím, není to má parketa.

Další odpovědi
cochee

OK, až na.. vyvaruj se zdrojů Evolveo. Je to šunt. Není radno utratit celkem slušné peníze za komp a pak šetřit na zdroji. Zdroj je alfa/omega.

Nechápavé

Dal bych tam spise zdroj od seasonic,a tu grafarnu vymenil za gkbdo gigabytu gtx 750Ti,s touhle od msi jsou problemy

A to HDD taky na pi…
Napis mi na cislo 775 680 835 slozim ti lepsi v tehle cene ..

zelí

Já bych si připlatil za GTX 950 nebo lépe 960, ale neznám tvé finanční limity.

Muffz

Zmenit zdroj – treba na Corsair VS450 (na zdroji se nevyplati setrit, kdyz se odpali on, muze ti odpalit dalsi komponenty, retezovou reakci muzes odpalit zakladovku, grafarnu i procesor v par vterinach).

HDD – proc kupujes zbytecne disk do notebooku? Kdyz priplatis 300,–, muzes si koupit WD Blue 1000GB 64MB cache. Mas 2× vetsi uloziste, vetsi rychlost (5400 ku 7200 ot/min), lepsi kvalitu.

Samozrejme jsou to jen vylepseni, tahle tvoje sestava ti pojede.

SpeedyLlama

cochee a jaký bych měl zvolit zdroj ?

cochee

Mrkni sem: http://www.pcpo­radenstvi.cz/ja­ky-vybrat-zdroj-do-pc – dále v textu jsou i důvěryhodné a nedůvěryhodné znač­ky