simoneta

Mohu z krému vynechat tvaroh?

Dobrý den, chystám se dělat moučník . Bohužel jsem si zapomněla koupit tvaroh ve vaničce který patří do krému spolu s máslem a cukrem. Tak bych se chtěla zeptat jestli mohu udělat krém pouze z másla a cukru? Máte s tím někdo zkušenosti? Bude krém krémem? Děkuji.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Já dělám krém z másla a cukru, ale přidávám hustý puding uvařený do vody.

Nejprve uvařím do 1/4litru vody vanilkový puding, ten vychladím.
V misce vyšlehám máslo/heru a mletý cukr, do toho pak zašlehám ten puding.

No ale chuť po tvarohu to nemá:-)))

Další odpovědi
arygnoc

z tvarohového?
určite, ale to už nebude tvarohový krém.

skúste vynechať aj múku.
ale to už nebude moučník, však.

;-Q

iceT

Nevím sice jaký moučník budeš dělat,ale čistě jen máslo a cukr nebude ono,krém bude moc hutný a těžký a předpokládám,že ten tvaroh je spíš na odlehčení.
A taky bys musela použít dvakrát tolik másla,když ti chybí tvaroh.Zkus toto
http://recepty­.chytrazena.cz/nas­tavovany-maslovy-krem-124406.html
a je to.