Georgo2010

Mohu vymáhat po tel.operátorovi zálohovou platbu (za dávno zrušené číslo),které mi není schopný oprávněně vrátit?

Lze získat i nějaké úroky z prodlení, příp. nějaké „odškodnění“?

Když obdržím (neoprávněně) upomínku od tel.operátora "musím"ji zaplatit do týdne,jinak se připočítávají soudní výlohy. V mém případě jsem chtěl nejprve zaplatit, ale rozmyslel jsem se, okamžitě volal na zákaznickou linku a pokoušel se řešit jejich administrativní chybu. Dotaz si mezi sebou přehazují jako horký brambor, zatím čekám na jejich zpětnou odpověď.

Odpovědi
Sea

A jedná se o mobil nebo pevnou linku? Upomínku zaplať, aby ti nerostly další dluhy..za každou novou upomínku (jsou vystaveny automaticky,zák­.linka to neovlivní) to bude horší, a pak pošli písemnou reklamaci-email,pošta,jak to je v podmínkách operátora. Nemůžu sice říct, co ti odpoví,ale každopádně bych to takhle udělala.