kanar96

Mohu vložit tuto hudbu do svého videa?

Chtěl by jsem si do svého intra(intro=něco jako znělka prostě předehra před filmem,seriálem)vlo­žit cca 30 vteřinovou část z této hudby http://www.you­tube.com/watch?v=gkm8cyp­qJIU nikde jsem tam nenašel copyright a navíc by to bylo jen 30 vteřin.Dále zdůraznuji že se jedná o verzi best zpěvu.Myslíte že to můžu udělat?Také nutně podotknout že videa budou na youtube.

Odpovědi
dj.david1234

Dej to na youtube a uvidíš 🙂 Zjistil jsem, že když tam dám hudbu na kterou se váže nějaký copyright tak mi napíšou jen informační email s tím, ať to smažu nebo mi k videu přidají reklamu. Tak mám u videa jejich reklamu no 🙂