Avatar uživatele
_Lucka_

Mohu věřit tomuto webu..?? http://www.prace-nadoma.cz/

Zaujala mě práce na doma – Plnění obálek velikosti DL
..ale nevím zda to není jen nesmyslný web, který mě bude akorát okrádat o peníze a čas.
Doplňuji:
Záloha je necelých 700Kč.. kterou mi vrátí s první výplatou..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2 před 4428 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Teď už je to jasné. Je to opravdu to, co se naskytlo jako „výhodná nabídka na práci doma“ i mně. Nechodila bych do toho. To už máš lepší jít přímo roznášet letáky. Jakmile je to o penězích, které máš zaplatit předem, tak je to většinou bouda.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zkušenost nemám. Můžeš to zkusit, ale buď opatrná. Jakmile budou chtít na něco zálohu, tak honem od toho.
Doplňuji:
Tak to je jasné , pošleš 7000, a zpátky je těžko dostaneš. Soudit se pro takovou sumu nevyplatí, a popkud to nahlásíš na policii, tak to zřejmě k malé částce vyšumí do ztracena.
Pokud to chceš přes to zkusit, tak 700 za životní zkušenost neni až zs tak mnoho.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nevěřila bych tomu,proč platit za to,že si chceš vydělat?Hledej jin­de.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

O této a podobných nabídkách nemá vůbec žádný smysl uvažovat. Tok peněz u práce je přece obrácený.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

jim jde jen o to vytáhnout z lidí peníze a ty si pak můžeš vydělat jen tím-kdo se nechá od tebe zase nachytat…nevěř tomu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jennysh

http://ukazre­klamu.cz/?r=86136­2063
Když už mluvíte o výdělku,zkuste tady ten způsob.. Sice ty částky co tam dosáhnete,jsou spíše na dobití kreditu na czshare,uloz.to,sha­re-rapid apod. Ale za to,že je to zcela zdarma,se to vyplatí. Protože,vám za to aspoň něco zaplatí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek