denydog

Mohu v pracovní neschopnosti stát pod barákem a venčit psa?

Jsem v pr.neschopnosti a mám pejska .Muže mě kontrola potrestat i přesto, že mě na dodací adrese našla?

Doplněno z další otázky:

No mám vycházky, ale třeba okolo 19 h jen stojím u vchodu a pes se venčí…

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží i na diagnoze. Pokud budeš mít chřipku, tak očividně nedodržuješ léčebný proces. Pokud marodiš se zlomenou rukou a máš jio v sádře, tak proč ne.

Další odpovědi
ivzez

V době pracovní neschopnosti musíte dodržovat léčebný režim.
Máte-li povoleny vycházky, můžete ven jen v době vycházek.
Nemáte-li vycházky, nesmíte ven vůbec (pouze na kontroly k lékaři a zpět).

Chcete-li riskovat snížení či odebrání nemocenského (lze i zpětné)
a pokutu (10.000 Kč), klidně to riskněte…

redy

A co vycházky nech si je dopsat.