Pavel1212

Mohu v neděli v 6 hodin ráno začít vysávat? (pochopitelně to myslím ze srandy, ne že bych to uskutečnil) 😁

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ella

Ano

V 6:01 určitě :D noční klid trvá od 22:00 do 6:00 ;)

Další odpovědi
dědapetr

Ano

V té době normálně už je běžný režim.

anonym

Ano

Čistě z hlediska nočního klidu ano, ale není to zrovna ohleduplné a slušné.
My jsme třeba v paneláku měli dohodu, že v neděli hlučné úkony až po 9. hod. a ve všední den, třeba vrtání odpoledne až po 15. h. do kdy spala batolata a večer do 19. hod. než začaly v TV zprávy.

aloevera5

Ne

Ne, zakazuju. Každýho aktivního blbce, nenávidím, když vrtá, luxuje, pouští nahlas hudbu v neděli dřív než v 9 hod. Je to jediný den, kdy se mohu trochu dýl vyspat – takže Pavle ne jenom, že ne, ale vyloženě zakazuju !!! :o)))

E.n

Ano

Je nad zlato mít sousedy co od rána až do noci vrtaj. U nas i v pul 6 tak proč nevysávat po 6 ráno že? Alespon vim že nazaspim :]

honza19hk

Ano

samozřejmě sekundu po šesté.Ale pokud bydlíš, na samotě tak můžeš i o půlnoci .Dědek bydlí na samotě poblíž lesa a ten řeže na cirgule i o půlnuci,jelikož jde levnej proud.

samicek333

Ano

filva

Ano

KlérW

Ano

Natee

Ano

Do nočního klidu se vejdeš a pokud ti nějak extra nezáleží na názoru sousedů..