Panda1234

Mohu v jedenácti letech objednat flashku na e-shopu Alza a bez problémů ji osobně vyzvednout na prodejně?

Co když tak mám mít s sebou (kromě peněz)?

Odpovědi
Usoman

Ano, můžeš objednat a bez problémů osobně vyzvednout v prodejně

Jo chtějí tam email, telefon a adresu. Objednáš, přijdeš, zaplatíš a odejdeš. :) Nevidím v tom problém, ale doporučuji platit hotově a jít si to vyzvednout na prodejně prodejně.

jansurovy

Ne, nemůžeš

Edison

Ne, nemůžeš

Sri… už taky blbě čtu.. nebo chápu… Beru odpověď zpět.

ivzez

Ano, můžeš objednat a bez problémů osobně vyzvednout v prodejně

Panda1234

Edison: Takže můžu?

Panda1234

jansurovy: A co když mám ISIC kartu z gymnázia? Je tam přece program pro studenty.