Avatar uživatele
Maussy

Mohu v běžné prodejně prodávat přípravky proti blechám Frontline bez povolení ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4373 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Různé prostředky proti ektoparazitům (vnější cizopasníci) pro kočky,koťata a psy prodává každá běžná drogerie. Proti dřívějším dobám však prostředky proti endoparazitům,tedy tzv.odčervovací preparáty mohou dnes distribuovat pouze lékárny jako volná léčiva nebo veterinární lékaři.Otázkou je spíše proč prodávat zrovna Frontline ? Z rozsáhlé „ankety“ mezi chovateli,pejskaři na výstavách a laickou veřejnost i mezi veterináři jsme došli k závěru,že tento preparát poněkud ztratil na své účinnosti.Rozhodně je u něj značně nepříznivý poměr cena-účinek-spotřeba .Dnes je na trhu dostupných mnohem víc prostředků,které jsou účinnější a levnější…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

já je kupuju běžně v lékárně..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Prodávejm, ale já si ho nekoupím. Před 14 dny jsem za 145 kč koupil jednu pipetu přípravku Frontline a od té doby mně nosí kocour denně 2 – 5 klíšťat.
Doplňuji:
A to se říkalo , že prý vymrznou !!!! Blbost.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Vždyť je to normálně všude na internetech k prodeji v eshopech. V chovatelských potřebách a tak. Tak proč ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danarny

Prodávat přípravky proti parazitům smí jen ten, kdo má certifikát prodejce vyhrazených léčivých přípravků
info: http://www.zo­orekvalifikace­.cz/
po obdržení certifikátu se musí oznámit zahájení prodeje, podrobnosti vám řeknou na kurzu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek