Misirik

Mohu tuto hru hrát i na konzoli, když jsem ji koupil na PC?

Koupil jsem si hru Assassins Creed II na PC, mohu tuto hru hrát i na konzoli, pokud si koupím Xbox360? A půjde se přihlásit na Ubi.com přes Xbox? Jsou tam tlačítka jiných platforem, tak nevím, jestli je to jen info, na které platformy se dá hra pořídit, nebo na kterých se mohu přihlásit a hrát.

Nejlepší odpověď
odik

Kdyby hra koupená pro PC šla spustit na XBOX, proč by pak prodávali tu hru ve verzi pro XBOX? Takže logicky ne, nejde.

Další odpovědi
Nechápavé